Комісійний майданчик у Харкові

Комісійний майданчик у Харкові

Продати авто в Харкові

Продаж автомобіля через комісійний майданчик у Харкові та інших містах України є зручним варіантом для тих, хто не хоче витрачати час та сили на оголошення, порожні перегляди, переоформлення тощо. Комісійний автосалон бере на себе весь клопіт з продажу автомобіля, починаючи від розміщення реклами та пошуку покупця, до укладання угоди та допомоги в оформленні документів.

Наші професійні співробітники проведуть діагностику та розрахують оптимальну ціну Вашого авто. Крім того, ми забезпечимо безпеку та надійність угоди, що особливо важливо для тих, хто боїться шахрайства.

Комісійний майданчик Leader car trading знаходиться у Харкові, у зручній локації, що дозволяє залучати максимальну кількість покупців.

Також ми маємо власну СТО і можемо, якщо необхідно, привести у порядок автомобіль або відремонтувати його, що однозначно підвищить привабливість авто для потенційних покупців. Покупці, у свою чергу, можуть бути впевнені в тому, що автомобіль пройшов ретельну перевірку і не має прихованих дефектів, які можуть зробити неприємні сюрпризи після покупки.

Продаж авто через комісійний майданчик дозволяє отримати оптимальну ринкову вартість за Ваш автомобіль та є ідеальним варіантом для тих, хто хоче продати свій автомобіль швидко та за вигідною ціною, при цьому не бажає витрачати багато часу та сил на пошук покупця та проведення угоди.

Для того, щоб виставити автомобіль на комісійному майданчику, необхідно надати мінімальний набір документів:

  • свідоцтво про реєстрацію авто
  • документи, що підтверджують особу
  • генеральну довіреність (якщо ви не є власником автомобіля)
  • документи, що підтверджують технічне обслуговування

Комісійний майданчик авто

Купити бу авто в Харкові

Купуючи автомобіль на нашому майданчику, Ви можете бути впевнені, що авто пройшло повну технічну діагностику. Всі виявлені дефекти ми усуваємо або повідомляємо про їх наявність покупцю.

Цінова політика нашого майданчика враховує безліч факторів, таких як марка та модель авто, ринкова вартість, рік випуску, стан, наявність дефектів, пробіг, експлуатаційне зношування та інші. Завдяки такому підходу ми можемо гарантувати справедливу ціну як для продавця, так і для покупця.

Також однією з головних умов постановки авто на продаж до нас є відсутність різноманітних обмежень для продажу. Кожне авто ми перевіряємо на наявність заборони на відчуження, перебування у заставі, арешті, наявність на авто не сплачених штрафів та ін.

Таким чином, ми гарантуємо безпеку угоди як для продавця, так і для покупця.

Дізнатися докладні умови купівлі/продажу авто або отримати відповіді на запитання, що цікавлять Ви можете по телефону або залишивши заявку

 

Потрібна консультація?

Залишіть заявку і наші фахівці проконсультують вас з питання підбору, пригону та реєстрації автомобіля

Кошик